Excelente Quinta Para Descanso
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Seizoensgebonden buitenzwembad | Sportactiviteiten Biljart/ Pool tafels Tafeltennis |
| Eten op locatie Bar/ lounge | Kindvriendelijk Kinderspeelruimte Speelzaal | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 4-slaapkamer Excelente Quinta Para Descanso Villa Leloir heeft een privézwembad, is geschikt voor maximaal 12 personen en ligt op ongeveer 3 km van Palermo Hollywood. Het vakantiehuis biedt mogelijkheden om tennis, tafeltennis en biljart in de omgeving, op circa 15 minuten rijden naar Museo Antropologico Ituzaingo.
Estacion Teniente General Ricchieri is op circa 4 km afstand gesitueerd.
Excelente Quinta Para Descanso villa beschikt over een balkon en gemakken zoals airconditioning. Deze accommodatie beschikt over een badkamer met een bidet, een apart toilet en een douche.
De keuken is uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven, voorzien in een eetgedeelte. De dichtstbijzijnde luchthaven El Palomar bevindt zich op 5 km afstand van deze villa.
- Luchthavens
- Luchthaven El Palomar10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Tennis
- Biljart/ Pool tafels
- Tafeltennis
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Mini bar
- Zithoek
- Kleedruimte
- Patio
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Bordspellen
- Kinderspeelruimte
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Excelente Quinta Para Descanso villa?
Gasten van Excelente Quinta Para Descanso villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is El Palomar van Excelente Quinta Para Descanso villa?
Er is een 5 km afstand tussen El Palomar en Excelente Quinta Para Descanso villa. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Excelente Quinta Para Descanso villa?
Excelente Quinta Para Descanso villa beschikt over een ingerichte keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?
Gasten die in de villa verblijven, kunnen gemakkelijk Museo Antropologico Ituzaingo en Estacion Teniente General Ricchieri bereiken, die respectievelijk op ongeveer 6 km van de accommodatie en op 4 km afstand liggen.